هوندا و تجریه دنیای مجازی برای کودکان بیمار/شنبه ۱۸ دی

هوندا تجربه یک واقعیت مجازی را برای کودکان بیمار در بیمارستان کودکان اورنج کانتری (CHOC) خلق کرد که به آنها اجازه می دهد که طعم تعطیلات جادویی را در تخت بیمارستان بچشند.

این تجربه به وسیله ی RPA خلق شد و به وسیله یک فیلم مستند کوتاه در فیسبوک به نمایش درآمد که عکس العمل کودکان را نشان میدهد. برای هر "like" و یا "love" که این ویدیو دریافت کند هوندا یک دلار به بیمارستان CHOC و تا سقف 100,000 دلار به بنیاد تومور مغزی کودکان اهدا میکند.

طی این تجربه ، کودکان با استفاده از هدست آکیلس می توانند سورتمه هوندا را که آنها را در محله های پوشیده از برف می کشد برانند در حالی که نورهای تماشایی تعطیلات کریسمس را مشاهده کرده و به سمت پایین این خیابان حرکت می کنند.

نمای خانه ها و نورها بیشتر و بیشتر و تجملاتی میشود، زنگ ها و چنگ ها در طول این سفر می نوازند و یک آدم برفی نورانی و یک سرباز کارتونی که زنده هستند دیده میشوند. بعد از آتش بازی در آخر کودکان کشیده شدن سورتمه سانتا توسط گوزن را میبینند که نهایتا سانتا هدایایی را که در کادوهای زیبای پیچیده شده اند دراین ویدیو در دامان آنها میگذارد که همچنان در واقعیت نیز هدایای زیبایی در دامان آنها در بیمارستان قرار میدهند.

انتهای پیام/

منبع : ام بی ای نیوز
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top