مایکروسافت می‌تواند اولین شرکت تریلیون دلاری باشد/ چهارشنبه 8 دی

ماه فوریه 2015 ارزش بازاری سهام شرکت اپل از رقم 710 میلیارد دلار گذشت. در آن زمان شرکت اپل به‌عنوان اولین شرکت در تاریخ با ارزش بیش از 700میلیارد دلار شناخته شد.

مایکل مارکوفسکی تحلیلگر سایت Equities گزارشی داد که در آن اعلام کرده بود مایکروسافت با وجود اینکه در جدول در جایگاه سوم بعد از اپل و آلفابت قرار می‌گیرد، شانس این را دارد که اولین شرکتی باشد که ارزشی بیش از یک تریلیون دلار دارد.

این غول صنعت تکنولوژی بعد از آن زمان، روند افزایشی داشت و به سمت ارزش 775 دلار صعود کرد و بعد از آن در جایگاه فعلی یعنی ارزش 617 میلیارد دلار ایستاد.

طبق اظهارات  مارکوفسکی، مایکروسافت شانس بیشتری نسبت به اپل برای رسیدن به جایگاه ارزش یک تریلیون دلاری دارد، زیرا شرکت تولید‌کننده نرم‌افزاری مانند مایکروسافت نسبت به شرکت تولید‌کننده سخت‌افزاری مانند اپل، به کاربران و مشتریان بیشتری دسترسی دارد.

 لیست ارزیابی ، 5 شرکت عمومی برتر حوزه تکنولوژیک در آمریکا را معرفی می‌کند که عبارتند از: شرکت اپل 617 میلیارد دلار، شرکت آلفابت 548 میلیارد دلار، شرکت مایکروسافت 492 میلیارد دلار، شرکت آمازون 359 میلیارد دلار و فیس‌بوک 333 میلیارد دلار.

این تحلیلگر همچنین عنوان کرد که خرید سایت LinkedIn به افزایش ارزش مایکروسافت کمک ویژه‌ای کرده چرا‌که درآمد و ارزش شبکه‌های اجتماعی بسیار بالا است. برای رسیدن به ارزش یک تریلیون دلار، مایکروسافت باید قیمت سهام خود را دو برابر کند.

انتهای پیام/

منبع: marketingnews.irProfile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top