ایرباس به زودی می‌رسد / دوشنبه 1 آذر

به گزارش آقای تبلیغات به نقل از ایسنا رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: خرید هواپیمای ایرباس مراحل پایانی خود را طی می‌کند و به زودی قرارداد امضا خواهد کرد.

 

"علی عابدزاده" معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار نمود : انعقاد قرارداد خرید ایرباس به مراحل پایانی خود می رسد. مسائل فنی تا حد بسیاری روشن می باشد، مسائل حقوقی نیز ادامه دارد و ان‌شاءالله در آینده نزدیک قرارداد خرید امضا خواهد شد.

 

او همچنین در خصوص علت تاخیر ساعت پروازها گفت: تاخیر زمان حرکت هواپیماها که در بعضی پروازها اتفاق می‌افتد علت‌های مختلفی دارد اما واقعیت این است که شرایط شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاه‌ها با نیازهای کشور منطبق نمی باشد. نیاز کشور در بحث جابجایی مسافر بسیار بالاست اما امکانات بسیار محدود است که این موضوع باید حل شود تا تاخیرها به حداقل برسد.

 

مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری به ارائه راهکاری برای افزایش بازدهی فرودگاه‌های زیان‌ده کشور اشاره و تصریح نمود: بعضی فرودگاه‌ها ظاهرشان زیان‌ده است ولی در نهایت به نفع منافع ملی تاسیس شده‌اند. برای این نوع فرودگاه‌ها شورای عالی هواپیمایی کشوری مصوبه جدیدی را به تصویب رسانده تا شرکت‌ها بتوانند در ایجاد فضاهایی که این نوع فرودگاه‌ها لازم دارند سرمایه‌گذاری کنند که در این صورت ما به آنها کمک خواهیم کرد.

 

عابدزاده همچنین از احداث فرودگاه‌ها و نیز ایرلاین‌های جدید در آینده خبر داد و گفت: تعدادی خط هوایی موافقت اصولی گرفتند که در حال طراحی ساختار خود هستند. شرایطی نیز برای این شرکت‌ها تعیین شده است که در سایت سازمان هواپیمایی کشوری قابل مشاهد می باشد و متقاضیان با توجه به نوع فعالیتشان می توانند مجوز فعالیت دریافت نمایند.

 

انتهای پیام /*

منبع : ایسنا
Profile
Full Name
Email Or phone number
Secure Code

ALWAYS REMEMBER THAT YOUR PRESENT SITUATION IS NOT YOUR FINAL DESTINATION,THE BEST IS LET TO COM


.Copyright © 2015 samin.co. All rights reserved     

استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است.    
Top